Novinky

Šťastná mamka na Jarmarku OnaDnes.cz

Šťastná mamka na jarmarku onadnes

 

Jsme velice potěšeni, že Vám můžeme oznámit účast Šťastné mamky na Jarmarku OnaDnes.cz, který se koná 28.4.2018 od 9:00h do 17:00h na Výstavišti Praha - Holešovice.

 

Celý Jarmark OnaDnes.cz je navíc pro dobrou věc, a to sice jako podpora pro manžele Štěrbovi v jejich těžké životní situaci. Každý návštěvník Jarmarku přispěje nejen svým vstupným, ale zároveň každou kávou, sušenkou i párkem v rohlíku, který si na akci koupí.

Chcete mít zdravé děti?

Nic se nemá přehánět, ale sportem v přiměřené míře ku zdraví.

Odkaz na článek

Šťastná mamka doporučuje.

V dalším díle Šťastná mamka - doporučuje přinášíme článek uveřejněný na Idnes.cz s tématem, na co je dobré zeptat se své rodiny před těhotenstvím. 

 

odkaz na článek

 

 

PF 2018

Těšíme se na nové výzvy, spolupráce a v neposlední řadě Vaši zákaznickou spokojenost. Budeme rádi, když nás budete následovat na našem Facebooku, napíšete nám zprávu nebo okomentujete status.

 

Martina & Gabriela

Šťastná mamka na bleším trhu

 

 

24796327_1597174600341787_2363948667945155766_n

 

Šťastná mamka se zúčastnila již tradičního blešího trhu konaného v Plechárně na Černém mostě. Jsme rádi, že jsem se mohli zúčastnit a potkat se s Vámi. 

Prezentovali jsme zde naše originální výrobky, zejména rámeček na fotku z ultrazvuku, pravidla pro babičky a dědy nebo například originální, ručně dělané, hrnečky. Všechny naše produkty můžete zakoupit na našem eshopu. 

Recenze našeho rámečku na fotku z ultrazvuku

Šťastná mamka - rámeček na fotku z ultrazvuku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsme rádi, že o Šťastné mamce právě vyšla recenze na blogu www.mammas.cz, kterou napsala Lenka Soukupová. Tímto ji chceme poděkovat :) 

 

Celý článek si můžete přečíst na odkazu: 

https://mammas.cz/stastna-mamka-a-ramecek-na-fotku-z-ultrazvuku/

 

Recenze se týká našeho Rámečku na fotku z ultrazvuku. Jedná se o originální upomínkový předmět na fotky z ultrazvuku. 

 


" Asi každá maminka se na fotky z ultrazvuku svého miminka dívá jako na svatý obrázek, a často si je dáváme do různých rámečků, abychom se jimi mohly kochat. Samozřejmě nám pak nejsou příjemné otázky méně chápavých návštěv typu „Jéé, co ti to visí a stěně?“ I proto mi tenhle rámeček přijde jako skvělý nápad. Tady není šance na mýlku." 


 

Součástí článku je i rozhovor se zakladatelkami Šťastné mamky.

 

Nutno podotknout, že součástí nabídky nejsou jenom originální rámečky na fotku z ultrazvuku, ale i šablony na otisky dětských nožiček, polštářek pro zoubkovou vílu nebo originální záložky do knih. 

Dipovací soutěže

Šťastná mamka doporučuje k přečtení následující článek, který se týká dipovacích soutěží na sociálních sítí. 

 

https://www.novinky.cz/domaci/456618-matky-rozjely-na-internetu-nelegalni-hazard-netusi-co-jim-hrozi.html

 

 

7 položek celkem